13 | 11 | 2018
Алюмінієві Вікна та Двері

Алюмінієві Вікна та Двері

Вікна, так само як стіни підлога та криша, майже ніколи не міняються під час експлуатації будівлі. Середній строк використання вікон 30 років і більше. З розвитком науки та промисловості строк експлуатації та загальні характеристики вікон (тобто строк служби фурнітури, полімерного покриття та енергоефективності) збільшується. Тому перед тим як робити вибір які віконні конструкції ставити у своє приміщення треба зауважити на ці фактори. Крім того алюмінієві вікна можуть бути пофарбовані в дуже великий вибір кольорів та текстур для фарбування поверхні конструкцій. Це можуть бути глянцеві, напівматові, матові та текстурні кольори (згідно класифікації кольорів RAL), а також можливе фарбування під текстуру дерева.

  • Вікна можуть відрізнятись за типом відкривання:       

Поворотно-відкідні вікна

1

Відкідні вікна

2

Розпашні вікна

 3                      

Паралельно-зсувні вікна.

4

Двері

5

  • Вікна відрізняються між собою в першу чергу за енергоефективністю:

Холодні не ізольовані вікна та двері.

Вікна не мають термічного розриву та  як правило використовуються разом зі склом звичайним, або склопакетом. Місце застосування: холодні, не опалювальні приміщення до яких не ставиться за мету енергозбереження. Веранди, гаражі, бесідки і т.і.  Системи які можна віднести до цієї групи Алюміл (Греція) М 940,

6

Напів теплі вікна та двері.

Вікна мають невеличкий термомост, який дає змогу зменшити вплив низьких температур, але не виконує вимог ДСТУ з енергозбереження в житлових приміщеннях. Місце застосування: холодні, не опалювальні, або слабо опалюванні приміщення до яких не ставиться за мету енергозбереження. Веранди, гаражі, бесідки і т.і.  Системи які можна віднести до цієї групи Алюміл (Греція)

7

Теплі вікна та двері

Це вікна, які за своєю будовою вдовольняють  вимоги ДСТУ з енергозбереження та перевищують ці показники. Місце застосування: житлові квартири, будинки, офіси, басейни і т.і.

8

Надсучасні вікна та двері.

  Найновіші розробки світових виробників галузі. Це найкращі показники з шумо, тепло ізоляції та найновіші варіанти з фурнітури відкривання і т.і.

9