13 | 11 | 2018
Офісні перегородки, внутрішні двері та суцільно скляні конструкції.

Офісні перегородки, внутрішні двері та суцільно скляні конструкції.

На даний момент існує багато варіантів виконання офісних перегородок та  внутрішнього оздоблення офісних та торгових приміщень за допомогою яких можна підкреслити стиль компанії чи магазину.

Офісні перегородки

Основною метою офісних перегородок е розподілення внутрішнього простору приміщення на різні зони (кабінети) та створення комфортних умов для роботи працівників офісу. Для цього існує багато різних варіантів виконання які відрізняються як по функціональному навантаженню (1-2 скла, жалюзі і т.і) так і по кольору конструкції чи типу скла.

1 2 3

Структурні перегородки

 

4 Перегородки структурного типу стоять окремо за рахунок  того, що візуально створюють враження суцільноскляної ліні розподілення, легкості та вишуканості стилю виконання. Навіть двері оброблюються таким чином, що профіль і вся фурнітура залишається в середині, а користувач бачить лише скло!
5 6 7

Суцільноскляні конструкції

Ці конструкції завоювали любов покупців тим, що надають неперевершений огляд приміщення. Ніщо не заважає окові споживача. Даний вид перегородок ідеально підходить як для торгових центрів так і для офісних приміщень. «Легкість» конструкції, мінімальна кількість фурнітури, яка б заважала  огляду, ось те що відрізняє даний тип перегородок!

8 9

Внутрішні двері

Внутрішні двері житлових, офісних та торгових приміщень також можна виконати дуже цікаво та не стандартно, що буде вирізняти власника серед інших. З коробкою, без коробки, скло прозоре, матове, з візерунками, з картиною, з улюбленою фотографією і т.і.

10 11 12 13