13 | 11 | 2018
Розсувні конструкціЇ

Розсувні конструкції

        Розсувні конструкції – це дійсно дуже красиве, зручне та багате рішення для загородніх будівель, СПА, офісів  і взагалі для споруд будь якого призначення. Великі розміри конструкцій, які можливо виготовити з цих систем, дадуть мешканцям враження абсолютної свободи та відсутності бар’єрів між приміщенням та навколишнім краєвидом, будь то чудесна природа або краєвид з міського пентхаусу. Легкість відкривання таких систем не оставить нікого байдужим. Зовнішній вигляд таких систем є дуже принциповим для інтер’єру та екстер’єру будинку, де колір конструкцій має дуже велике значення. Тому в даних системах є дуже великий вибір кольорів та текстур для фарбування поверхні конструкцій. Це можуть бути глянцеві, напівматові, матові та текстурні кольори (згідно класифікації кольорів RAL), а також можливе фарбування під текстуру дерева.

За основними типами ці системи можна поділити на такі типи:

Холодні розсувні конструкції

   Данні системи чудово підійдуть для веранд, терас, бесідок, огородження балконів, та внутрішніх перегородок між зонами приміщення.

1

Теплі розсувні конструкції

Дані системи мають енергозберігаючі властивості, та можуть використовуватись для огородження опалювальних веранд, терас, бесідок, басейнів і т.і.

2


Теплі підйомно-розсувні конструкції

3

Це чудові системи для використання у житловому будівництві як у елітних особняках так і у пентхаусах. За рахунок чудових енергосберігаючих характеристик можливе використання у житловій зоні, офісах ресторанах і т.і..

Системи відкривання «акордеон»

Дуже зручні у використанні системи, які у відкритому вигляді майже не займають місце, чим чудово підходять для використання в любу пору року. Влітку ви вільно дихаєте свіжим повітрям, а взимку маєте тепле «вікно».

4

Паралельно-зсувні конструкції

Ці конструкції виготовляються на основі віконно-дверних систем. Тому мають високі енергозберігаючі характеристики та дуже добре компонуються з вікнами. Також мають легкий дизайн та займають мінімум місця у відкритому положенні.

5

Автоматичні розсувні двері

Автоматичні двері це дуже зручне рішення для вашого бізнесу (офісу, бізнес центру або торгівельному центру). Якщо у ваших приміщеннях великий потік людей, вам не можливо обійтись без таких систем.

6